Argetim

”Përputhen” me zonja dhe zotërinj, zbulohen personazhet e rinj që do futen në program

Emisioni ”Përputhen” është tashmë ndër më të komentuarit dhe që ngjall shpesh debate në rrjet.Ndërkohë konkurrentët kanë marrë shumë famë dhe prisni se së shpejti programit do i bashkohen personazhe të tjerë.

Burimet kanë zbuluar se së shpejti në program do futen personazhe mosha e të cilëve do të jetë mbi 30 vjec,si për vajzat ashtu dhe për djemtë.Mbetet të shohim nëse do të krijohen çifte të reja pas hyrjes së personazheve të tjerë.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button