Aktualitet

Plagoset me thikë biznesmenia italiane në Kavajë, ja dyshimet e para

Një shtetase italiane ka mbetur e plagosur mbrëmjen e kaluar në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur një natë më parë, në orët e vona në Vilë Bashtovë, ku pronarja e një restoranti, shtetase italiane është plagosur me thikë.

Paraprkaisht dyshohet si autor bashkëshorti shqiptar, i cili është në arrest shtëpie për dhunë në familje. Policia shkuar në banesën e tyre dhe ka nisur verifikimin e denoncimit, por nuk gjen DVR e kamerave të sigurisë.

Nga ana tjetër në dëshminë dhënë policisë, burri pretendon se ajo i dërgoi njerëz në shtëpi që ta rrihnin.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button