Aktualitet

Plagoset me thikë nga bashkëkombasi në Itali, i riu shqiptar në gjendje të rëndë

I riu shqiptar është qëlluar të paktën 2 herë me thikë, në pjesën e barkut dhe në këmbë dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spital, pasi ka humbur shumë gjak. 

PRATO– Një 20-vjeçar shqiptar është plagosur me thikë, pasditen e sotme në Itali nga një bashkëkombas i tij. Mediat italiane kanë bërë të ditur se i plagosur ka mbetur një 25-vjeçar, i cili ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Në vendngjarje ka mbërritur dhe policia që ka nisur hetimet. Ende nuk dihen motivet dhe personat që e kanë sulmuar.  

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button