Aktualitet

Prurje të reja në ‘Përputhen’/ Kush është vajza që po i ‘çmend’ të githë?

Pas përjashtimit të Anës nga ‘Përputhen’, programit iu bashkua një konkurrente e re.

Ajo quhet Lediana, është 33 vjeçe dhe punon si ndihmës stomatologe.

Ndër të tjera, pas prezantimit, Lediana deklaroi se ka disa pëlqime për djemtë që janë aktualisht pjesë e formatit

Ajo tregoi se një ndër to ishte dhe Atheu, mirëpo, puthja që ai i dha Anës e bëri atë të reflektonte dhe të hiqte dorë nga pëlqimi që ka për të.

Ndërsa pëlqimi tjetër është Mevlani, por mbetet për t’u parë nëse do ta ftojë në një takim.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button