Politike

Rama ka dështuar, Basha: Borxhi publik u rrit me 3.25 miliaradë euro

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka publikuar në faqen e tij në facebook nje video ku tregon për dështimin e radhës të qeverisë Rama, atë me borxhin publik.

Sipas postimit ky borxh është rritur me 3.25 miliardë euro gjatë qevrisjes së Rilindjes.

Postimi i plotë:

Rama kujdeset vetëm për veten. Është koha për ndryshim dhe shpresë për Shqipërinë dhe shqiptarët!

https://fb.watch/2RemNjikU4/

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button