Argetim

Reperi Don Phenom bëhet baba! Zbulon gjininë dhe emrin e bebes

Reperi Don Phenom është bërë baba për herë të parë të një djali! Lajmin e bukur e ka ndarë vetë reperi nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instagram.
‘Djali Jem Troi Sterkaj ju uron një vit të mbarë’– shkruan Don Phenom duke mos zbuluar fytyrën e plotë të të birit por duke e mbuluar atë me një emoji.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button