Argetim

Rudina Dembacaj këshillion gratë që nuk merren vesh me burrat, ja çfarë duhet të bëni që ta shpëtoni jetën në çift

Rudina Dembacaj është një aktoret dhe moderatoret më të komentuara dhe aktive në rrjetet sociale. Ajo shpesh diskuton tema të ndryshme me ndjekësit në Instastory.

Dembacaj ka gjetur kohën për të bërë një bashkëbisedim me ndjekësit të cilët nuk kanë nguruar të tregojnë adhurimin që kanë për të, madje i kërkojnë edhe këshilla.

Një prej ndjekësve i ka kërkuar një këshillë për të gjithë gratë që nuk merren vesh me burrat, si duhet të veprojnë.

Rudina e ka këshilluar ndjekësen duke i thënë: “Është e vështirë të japësh këshilla për një çift! Lufto deri në fund pa u nxituar. Por nëse prap nuk ecën, ndarja është një super zgjidhje”.

Ndërsa për gratë që ofendohen dhe nuk respektohen nga burrat, Rudina ka thënë se duhet ta lërë patjetër.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button