Aktualitet

Shkarje dherash në aksin Tepelenë- Gjirokastër në vendin e quajtur Ura e Leklit

Intensiteti i reshjeve të orëve të fundit kanë shkaktuar probleme dhe në aksin rrugor Gjirokastër-Tepelenë në vendin e quajtur Ura e Leklit. Ku si pasojë e reshjeve ka patur rrëshqitje dherash siç shihet edhe nga pamjet e mundësuara nga RTV Channel 7.
Në këtë zonë terreni është i paqëndrueshëm dhe kjo situatë përsëritet sa herë ka reshje intensive.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button