Argetim

Shqipja e quajti të pafytyrë dhe i publikoi audion, Meridiani: Andi nuk ka dalë…

Ditën e djeshme,Shqipe Hysenaj ka publikuar në rrjete sociale një audio të Andit,ku shprehet;”Unë me të vërtetë dola mbrapa Teas,por unë dola për diçka,nuk dola se më interesoi shumë ajo pjesë.Dola pëe të përfituar ti një gjë.Pastaj sa mbarova me Tean erdha direkt te ti…ça sa mbarova,sa i thashë dy llafe që ta bënin të reagonte mbi atë që tha,që të dilte komplet situata në përfitimin tënd”.

Audioja në fjalë,i referohet ditës ku Tea doli nga studioja pas një debati me Shqipen.Menjëherë pas saj doli dhe Andi.

Shqipja e ka cilësuar Andin si të pafytyrë dhe mashkull me karakter të dobët,i cili ka shfrytëzuar emrin e saj për famë.Pas deklarateve të ish-konkurrentes,ka reaguar dhe ish-banori i Big Brother,Meridiani,icili fillimisht ishte opinionist i ”Përputhen Prime”.

”Të paktën Andi nuk më ka zhgënjyer apo dalë ndryshe nga pritshmërit që kisha për të nga fillimi.Për ty Shqipe nuk e di”,ka shkruar ai,duke treguar se që nga fillimi ka menduar se Andi po bën lojë.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button