Argetim

Shtatzënë apo jo? Dua Lipa i ‘mbyll’ gojën njerëzve, ngre bluzën lart, tregon barkun e ….

Këngëtarja me origjinë shqiptare e cila është në një lidhje dashurie me vëllanë e modeleve Gigi dhe Bela Hadid, Anwar, nuk iu është përgjigjur aludimeve të shumta. Deri më sot!

SHBA– Nëse është diçka që po flitet ditët e fundit më shumë është lajmi nëse Dua Lipa është në pritje të ëmbël ose jo! Këngëtarja me origjinë shqiptare e cila është në një lidhje dashurie me vëllanë e modeleve Gigi dhe Bela Hadid, Anwar, nuk iu është përgjigjur aludimeve të shumta. Deri më sot!

Dua vendosi që t’ja mbyllte gojën të gjithë atyre që kanë spekuluar. Dua doli përballë pasqyrës, ngriti bluzën lart për të treguar se barku i saj është super i sheshtë dhe nuk ka asnjë mundësi që të jetë në pritje të ëmbël.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button