Argetim

‘Të dua’/ Malli bën të vetën, Oriola dhe Eros bëjnë dedikimet romantike për njëri-tjetrin, postojnë fotot e papublikuara më parë

Largësia mes Eros Grezdës dhe Oriola Marashit ka bërë që çifti të shpallë publikisht dashurinë për njëri-tjetrin. Në vigjilje të vitit të ri dyshja të cilët ndodhen larg njëri-tjetrit kanë shprehur dashurinë që kanë në sy të mijërave njerëzve.
Eros ndau i pari një foto krah Oriolës ku shihen të dy të veshur mjaft elegant, duke shkruar: “2020 nuk ishte fare e bukur, por ti ma bëre speciale. Të dua!”
Nga ana tjetër, Oriola ka ndarë një foto ku shihen të dy në avion, duke parë një film e të kapur përdore. “Gëzuar Vitin e ri @erosgrezda! Lutjet e mia janë gjithnjë për ty! Të dua!” -shkroi modelja krah fotos.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button