Politike

‘Të mbështesim gjeneratën e re’/ Kryemadhi: T’u japim mundësi dhe shpresë në Shqipëri

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka premtuar se do ti japë brezit të ri të Shqipërisë mundësinë për të krijuar të ardhmen e tyre në vendin tone.

Sipas Kryemadhit, direktiva e saj e vetme është të mbështesim gjeneratën e re, t’u japim atyre mundësi dhe shpresë.

Postimi i plotë i Monika Kryemadhit:

Ne duhet t’i japim brezit të ri të Shqipërisë mundësinë për të krijuar të ardhmen e tyre. Direktiva ime e vetme është të mbështesim gjeneratën e re, t’u japim atyre mundësi dhe shpresë. Për të krijuar një mjedis ku rinia e sheh Shqipërinë si shtëpi për të ndërtuar të ardhmen. 

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button