Aktualitet

Tepelenë/ Aksidentohet makina e tonazhit të rëndë

Një aksident ka ndodhur minutat e fundit në qytetin e Tepelenës ku një makinë e tonazhit të rëndë është batuar.

Aksidenti ka ndodhur në dalje të qytetit të Tepelenës.

Nga të dhënat paraprake raportohet se shoferi është në spital me dëmtime të lehta.

Forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për shkaqet dhe rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti, deri tani dyshohet se shkak për këtë aksident eshte bere lageshtia në rrugë si dhe ngarkesa që ka pasur makina.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button