Aktualitet

Tjetër ngjarje e rëndë/ 59-vjeçari vret veten me armë gjahu

Një tjetër vetëvrasje është regjistruar në Shqipëri këtë mbrëmje.

Raportohet se një person i ka dhënë fund jetës në Elbasan. 59-vjeçari ka vrarë veten me armë gjahu.

Në fshatin Recan, Elbasan, shtetasi M.A., 59 vjeç, dyshohet se në gjendje të rënduar psikologjike është vetëvrarë me armë gjahu në banesën e tij.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button