Aktualitet

Tragjike/ Vdes një 17-vjeçare në Vaun e Dejës, vetëhelmohet me fotoksinë

Mbrëmjen sotme (e premte 22) një 17 vjeçare i ka dhënë fund jetës duke konsumuar një sasi fotoksinë. Sipas informacioneve,  bëhet ditur se ngjarja e rënë është regjistruar në qytetin e Vaut të Dejës, ku shtetasja me inicialet M. GJ. Ka konsumuar ka konsumuar lëndë toksike pasditen e sotme dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Ndërhyrja e shpejtë e familjarëve nuk e ka ndalur ngjarjen tragjike.

Trupi i saj ndodhet në Morgun e Spitalit të Shkodrës, ndërsa Policia po heton mbi shkaqet që e çuan 17-vjeçaren drejt aktit tragjik.

Forcat blu janë duke u marrë në pyetje familjarët e viktimës për të mësuar edhe arsyen e këtij akti ekstrem.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button