Aktualitet

Vijojnë hyrje-daljet edhe pas festave/Ja shifrat e 24 orëve të fundit në Qafë Thanë dhe Kapshticë

Kapshtica dhe Qafë-Thana vijon të ketë qarkullim edhe pse tashmë ka kaluar 1 javë nga festa e Vitit të Ri.

Raportohet  se në 24 orët e fundit në Qafë Thanë kanë hyrë 1 mijë e 468 shtetas dhe kanë dalë 1 mijë e 529.

Për shkak të masave nga Greqia, në Kapshticë ka më pak lëvizje pasi vetëm 111 shtetas kanë hyrë së fundmi në Shqipëri dhe 42 mjete.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button