Aktualitet

Vogëlushi shqiptar, fëmija i parë në Itali për vitin 2021

Shqiptari Alessandro është fëmija i parë i lindur për vitin 2021 në Itali.

Prindërit e tij janë bërë pjesë e medias italiane “Tgcom”, ku mamaja është shprehur shumë e gëzuar për ardhjen e djalit në jetë në çastet e para të 2021-shit.

“Ishte një gëzim për të gjithë punonjësit e shëndetit të Krishtit, Mbretit të Romës, të gjithë së bashku festuam dhe djali është mirë. Unë, babai Maksim dhe vëllai 4-vjeçar, jemi shumë të lumtur me këtë shpresë që Alessandro ka sjellë. Tani ai dhe unë mezi presim të shkojmë në shtëpi“, tha ajo.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button