Aktualitet

Ylli Dylgjeri degjeneron Ediola Brahën; Unë nuk e kam njohur ndonjëherë,Ediola ka ndërruar emër,s*ks,parti….

Gazetari Ylli Dylgjeri është shprehur në rrjetet sociale për shpalljen e kandidaturës së Ediola Brahës si deputete në zgjedhjet e ardhshme nga PS.

+18
Iku EDI-OLA

Deputetja Ediola Braha është larguar nga LSI për t’iu bashkuar Partisë Socialiste! Ky ishte lajmi nga MB!
Sot, edhe po ndrove parti, ta njofton Ministri-polici.
Po kush është Ediola?
Unë nuk e njoh. Se kam njohur as kur thuhet se ka qenë në LSI. Asnjëherë! Asnjë fjalë. Asnjë artikulim
nga Ediola. Biles ky emër më duket si varianti femëror
i emrit Edi: EDI-OLA. Dmth Edi me vaginë. Edi që ka kaluar ylberin. Ju betohem!
Dhe në fund, kaq i panjohur është për mua sa edhe sikur largqoftë të më zinin në një mardhënie intime
me Ediolën, gjykata nuk do ta shpallte inçest. Dmth
si mardhënje brenda familjes LSI. Ediola ka kohë që
ka ndruar emër, seks, parti. Ediola sot është llogari.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button