Uncategorized

Zanfina Ismaili heq dorë përfundimisht nga muzika, deklaron e prerë: Është definitive, kam kaluar 27 vite në këtë industri

KOSOVË– Zanfina Ismaili ka deklaruar se ka hequr dorë nga muzika. Ajo është shprehur se larguar përfundimisht nga kjo industri. Këngëtarja e ka konfirmuar lajmin në një intervistë përballë motrës së saj, Adelinës, në “Tete a Tete Festive: Adelina Ismaili & Zanfina Ismaili”

‘Unë nuk i them pauzë. Krejt thonë që do kthehem në muzikë. Unë nuk kam me u kthy në muzikë. Është definitive dhe e kam thënë. E kam llogarit një ditë që sa vite kam pasur në muzikë. 27 vjet. Kam mendu se janë 15, por kanë qënë shumë. Kam nisur 4 vjeç e gjysëm. Janë shumë. Gjithmonë e kam ditur se sdo rri gjithë kohën në muzikë.’- u shpreh Zanfina.Aktualisht, Zanfina po punon në dy profesione të ndryshme, të cilat ka preferuar të mos i bëjë publike.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button