Uncategorized

Zhdukja e dy vajzave të mitura në Tiranë/ Për herë të fundit u panë në ‘Qytet Studenti’, me vete kanë para dhe kartat e identitetit

TIRANË– Dy vajzat e mitura që u raportuan si të zhdukura nga familjarët e tyre janë parë për herë të fundit në ‘’Qytet Studenti’’.

Vajzat u larguan mëngjesin e dy ditëve më parë nga banesat e tyre dhe u kanë thënë familjarëve se do takojnë njëra-tjetrën.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button