Bota

Zjarr i madh në një pallat në Londër, dyshohet për njerëz të bllokuar

Një zjarr i madh ka përfshirë një pallat në Londër pasditen e kësaj të enjte. Mediat vendase raportojnë se gjashtë makina zjarrfikëse dhe 40 zjarrfikës janë dërguar në Hammersmith, ku pamjet tregojnë tym të zi nga një apartament në katin e pestë.

Dëshmitarët okularë të tmerruar shprehën shqetësimin për njerëz që mund të jenë të bllokuar brenda.

Departamenti i Zjarrfikës në Londër tha: “Gjashtë makina zjarrfikëse dhe rreth 40 zjarrfikës u thirrën në një zjarr në një apartament në Hammersmith Grove në Hammersmith.”

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button