Aktualitet

Aksident/ Makina përfundon në ‘servis’, sapo kishte dalë nga aty (Sarandë)

Një aksident me fatin ironik brenda vetes ndodhi këtë të martë në hyrje të Sarandës, sapo kalon kthesën e fortë në Gjashtë, pranë një lavazhoje.

Makinat e aksidentuara ishin dy, mjeti Ford ka përplasur mjetin Mercedez A Class.

Nga përplasja  nuk pati të lënduar por vetëm dëme materiale.

Ironike është fakti se automjeti AClass sapo kishte dalë nga servisi dhe ishte i sapolyer.

Policia në vendngjarje për të zbardhur shkakun e aksidentit.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button