Aktualitet

Ankesat për manipulim votash/ Celibashi: Kemi pamje, 7 vite burg për këdo të përfshirë

Cënimi i votës së çdo kandidati do të ketë si pasojë sanksion penal deri në 7 vite burgim, për këdo nga numëruesit apo komisionerët e përfshirë. KQZ disponon pamjet filmike të vlerësimit të çdo votë, të bërë në fazën e nxjerrjes së rezultatit për partitë dhe koalicionet.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button