Politike

Berisha: Ky eshte krimineli elektoral i Edi Ramës që u ndalua në Elbasan duke blerë vota me paratë e droges!

Ditën e sotme ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë të njohur për publikun shqiptar kriminelin elektoral të Edi Ramës i cili u ndalua në flagrancë nga veprimtarët e PD në Elbasan duke blerë vota me paratë e drogës!

Denocimi i plotë i tij:

Ky eshte krimineli elektoral i Edi Rames, Mehmet Greca!

Ai eshte i denuar ne Angli me 6 vite burg pasi si trafikanit kokaine eshte kapur me 51 kg kokaine te vlefshme 5 milion pound.

Ai eshte krimineli elektoral qe u ndalua ne flagrance nga veprimtaret e PD ne Elbasan duke blere vota me parate e droges!

Edi Rama e perdori mbreme ne TCh si deshmitar te rreme kete kriminel droge dhe vote! Nderim qytetareve qe zbatuan ligjin dhe ndaluan kriminelin ne flagrance te blinte vota me parate e droges. sb

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button