AktualitetPolitike

Çfarë po ndodh në Lezhë? ‘Kthesë e papritur’, ja kush po kryeson deri tani

Vijon ende procesi i numërimit të votave në Lezhë. Deri në këto momente PD dhe PS janë shumë afër me rezultatet. PD kryeson qarkun me 45.5% të votave, ndërsa PS me 41.9%.

LSI deri tani ka marrë vetëm 8.4% të votave. Partitë e tjera të vogla nuk marrin mjaftueshëm vota sa për të marrë një mandat deputeti.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button