Aktualitet

Channel-7 transmetim maratonë për procesin e zgjedhjeve. Informohuni në kohë reale

Televizioni Channel-7, ditën e nesërme nis transmetimin në orën 7:30, ku do të kemi informacione nga të gjitha rrethet e qarkut Gjirokastër, nga 7 bashkitë me gazetarët e terrenit dhe në studio nën drejtimin e gazetares Ervina Shehaj.

Qëndroni me ne pasi do ju informojmë në kohë reale për procesin e votimit në të 7 bashkitë e qarkut Gjirokastër.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button