Politike

Denoncimi: Në Elbasan po u bëhet presion qytetarëve që të votojnë PS

Kandidati i LSI-së në qarkun e Elbasanit Ermir Gjinishi ka denoncuar se persona të panjohur po u bëjnë presion qytetarëve që të votojnë, PS-në.

‘Një makine ngjyrë gri me targa AA 028 lëviz në qendrat e votimit të zonës së Balzës dhe  Karakullakut duke i bërë shantazh dhe presion votuesve që të hedhin votën për PS-në’, është shprehur Gjinishi.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button