Aktualitet

E rëndë, babë e bir plagosin me thikë një person

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kamëz gjatë ditës së stome.

Babë e bir kanë qëlluar me thikë një person tjetër i cili ka mbetur i plagosur.

Ndërkohë që policia shprehet se dy personat janë shpallur në kërkim.

Ja njoftimi:

Tiranë/ Informacione paraprake

•Më datë 29.04.2021, rreth orës 14:35, në Kamëz, në rrugën “Paqësori”, si pasojë e një konflikti të çastit shtetasit H. L dhe djali i tij A. L., kanë goditur me një mjet prerës shtetasin J. V., dhe më pas janë larguar menjeherë nga vendngjarje. Si pasojë është dëmtuar shtetasi J. V., i cili u dërgua në spital për ndihmë mjekësore, dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Punohet për kapjen e autorëve.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button