Aktualitet

Gjirokastër/ Fshati Nokovë prej disa orësh pa energji elektrike. Banorët në errësirë të plotë

Prej disa orësh fshati Nokovë i komunës Lunxhëri është pa energji elektrike

Mjaftuan vetëm disa orë rreshje shiu jo dhe aq intensive për të lënë në errësirë totale  banorët e këtij fshati, theksojmë se është një rast i përsëritur shpesh here.

Edhe pse banorët e kanë ngritur zërin deri tani nuk është marrë asnjë masë.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button