Aktualitet

Gjirokastër/ I ndërprerë që prej orës 05:00, rinis proçesi i numërimit (Video)

Proçesi i numërimit në qytetin e Gjirokastrës, është ndërprerë në orën 05:00 të mëngjesit. Arsyeja e ndërprimit të proçesit të numërimit ka qenë pasi komisionerët e tre palëve, PD, PS dhe LSI janë shprehur se janë të lodhur dhe për këtë arsye do të shkojnë të pushojnë. Rreth orë 10:00 ka rinisur proçesi i numërimit të votave në qytetin e Gjirokastrës.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button