Politike

Gjirokastër/Ndërpritet numërimi, komisionerët: Jemi të lodhur

Procesi i numërimit në qytetin e Gjirokastrës, që ka vetëm një KZAZ është ndërprerë në orën 05:00 të mëngjesit dhe do të rinisë në 10:00 paradite.

Komisionerët e tre palëve, PD, PS dhe LSI janë shprehur se janë të lodhur dhe për këtë arsye do të shkojnë të pushojnë për 5 orë për t’u rikthyer paradite.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button