Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në qendër të Tiranës, autobusi përplaset me murin e ministrisë, disa të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku një mjet urban është përplasur me murin e një prej ministrive në zonën e qendrës. Si pasojë e përplasjes janë lënduar disa pasagjerë, gjendja e të cilëve nuk dihet ende.

Burime bëjnë me dije se autobusi që është përplasur i përket linjës së Kopshtit Zoologjik, dhe është aksidentuar në tentativë për të parakaluar një mjet tjetër urban.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button