Aktualitet

LAJMI FUNDIT/Tiranë, hidhet nga pallati 44-vjeçari

Një 44-vjeçar është hedhur nga kati i katërt i një pallati në Tiranë duke gjetur vdekjen, njoftoi policia. Ngjarja ka ndodhur në zonën mes ”Vilave Gjermane” dhe ”Qytet Studenti”.

Sipas të dhënave , ”rreth orës 10:50, në rrugën ”Gramoz Pashko”, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e pallatit ku banonte, shtetasi E.K, 44-vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë”.

Paraprakisht, dyshohet se ky shtetas vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button