Aktualitet

Lajmi i fundit/ Breshëri plumbash në Lezhë, terrorizohen banorët

LEZHË– Mbrëmjen e kaluar banorët e Lezhës janë terrorizuar nga breshëria e armëve që kanë dëgjuar. Mëson se ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Xhenjo’, në Lezhë.

Ka qënë një telefonatë anonime ajo e cila ka lajmëruar policinë për ngjarjen e ndodhur.

Policia mbërriti në vendngjarje për të bërë të mundur indentifikimin dhe kapjen e autorëve.

vijon…

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button