Aktualitet

Memaliaj/ Incident, ish-drejtori i policisë Arjanit Arapi përplasje me përfaqësuesit e PD dhe LSI-së (Video)

Memaliaj: Ish-drejtori i policisë, Arjanit Arapi i cili është shkarkuar nga detyra në vitin 2017. Arapi është akuzuar si i lidhur me trafikantët e kanabisit. Ditën e sotme është përfshirë në një përplasje me përfaqësuesit e Partisë Demokratike dhe Partisë Lëvizja Socialiste për Integrim. Nuk bëhen me dije shkaqet e këtij incidenti.

Vijon..

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button