AktualitetPolitike

Mesazhi video/ Kryemadhi: Të gjithë shqiptarët duan ndryshimin

Sot mbyllet fushata e partive politike për zgjedhjet e 25 prillit. Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka publikuar një mesazh video në faqen e saj në facebook ku thote se takimi i një dite me parë në Tiranë “ishte i jashtëzakonshëm”.

Ajo në mesazhin video u ben thirrje simpatizantëve të partisë së saj që të shpërndajnë videon e takimit dhe të trokasin derë më derë që të shpërndajnë ngrohtësinë e progarmittë LSI sepse “ndryshimi ka ardhur”.

Mesazhi video/ Kryemadhi: Të gjithë shqiptarët duan ndryshimin

Të gjithë shqiptarët duan ndryshimin. Të gjithë votojmë LSI nr.6 në 25 Prill. #VOTO6 #VOTOLSI

https://fb.watch/52hHHdt5gO/

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button