Politike

Meta zbret në Vlorë: Qytetarët duhet të shprehin të lirë vullnetin e tyre

Ashtu edhe siç ka paralajmëruar më herët presidenti i Republikës, Ilir Meta është ndalur në qytete të ndryshme të vendit për të ndjekur nga afër procesin zgjedhor.

Meta tashmë ndodhet në Vlorë, ndërsa u shpreh se qytetarët duhet të shprehin të lirë vullnetin e tyre dhe të votojnë në mënyrë demokratike.

Kujtojmë se presidenti Meta është ndalur Elbasan dhe në Shijak ku edhe ka dhënë mesazhe për votim të qetë dhe demokratik.

https://www.facebook.com/watch/?v=202032218175257

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button