Politike

Mungon entuziazmi në shesh/ Erion Veliaj jep lamtumirën e përcjelljes Edi Ramës

Sot pasdite zhvillohet mitingu përmbyllës i PS në sheshin “Skënderbej” në Tiranë. Ajo që ra me shumë në sy përveç mungesës së entuziazmit në shesh, ishin elozhet e shumta të kryebashkiakut Erion Veliaj për Edi Ramën.

Në çdo tre fjalë Erion Veliaj lavdëronte Edi Ramën, aqsa edhe vetë kryeministri e shikonte vengër dhe me dyshim.

Ndërkohë kryebashkiaku vazhdonte duke ngritur kultin e individit ku pas 25 prillit (humbjes) do t’ia bëj si Hrushovi-Stalinit.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button