Argetim

Na la gojëhapur: Sara bëhet ‘bishë’ nga xhelozia dhe merr vendimin e papritur

Në puntatën e djeshme në ”Përputhen” u transmetua takimi i Sindit me Geljanin, i cili nuk u prit aspak mirë nga Sara. Ajo u bë ”bishë” nga xhelozia dhe e ftoi konkurrentin në një takim 4 minutësh në studio.

Gjatë bisedës së tyre Sara mori një vendim drastik. Ajo i habiti të gjithë, teksa deklaroi se është në emision vetëm për të.

”Për momentin fokusi im je vetëm ti, ti je arsyeja pse po rri këtu. Unë nuk kam pëlqim për askënd tjetër”, u shpreh Sara e përlotur.

Kujtojmë se një ditë më parë se Sara realizoi një takim me Atdheun dhe ata të dy nuk i kursyen provokimet. Prandaj, deklarata e konkurrentes i ka shokuar të gjithë.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button