Aktualitet

Na ndiqni në ekranin e Channel-7/ Në lidhje drejtëpërdrejtë me Enton Abileka, biseda rreth procesit të votimit në ditën e sotme

Pas mbylljes së procesit të votimit, në orën 19:30 do të jetë në një lidhje drejtëpërdrejtë analisti, gazetari dhe drejtori i Dosja.al, Enton Abilekaj i cili do të flasi për ekranin e Channel-7 për situatën politike në vend, fushatën elektorale dhe si ka vijuar procesi i votimit ditën e sotme në gjithë Shqipërin. Na ndiqni në orën 19:30 në ekranin e Channel-7.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button