AktualitetPolitike

Ndalohet puna tek “Shkolla e kuqe” në Tiranë dhe “Vasil Shanto”, për pesë orë nuk do të numërohet asnjë votë, stafi kërkon të çlodhet

TIRANË– Numërimi i votave ka ndaluar në dy qendra votimi në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se tek ‘Shkolla e Kuqe’ dhe tek “Vasil Shanto”, prej më shumë se gjysmë ore nuk po numërohet më asnjë votë.

Mësohet se kanë qenë vetë numëruesit ata që kanë kërkuar që të ndalohet numërimi i votave, pasi ndihen shumë të lodhur. Pritet që pushimi të zgjasë katër deri në pesë orë, kohë që do të shërbejë për tu çlodhur numëruesit, të cilët më pas do t’i kthehen punës në tavolina.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button