Aktualitet

Ndriçon dielli! Temperaturat shkojnë deri në 23 gradë celsius ditën e sotme

TIRANË– Sipas MeteoAlb mbetemi nën ndikimin e motit të kthjellët dhe vranësirave të lehta deri në mesditë kur vranësirat bëhen të dukshme në Verilindje të vendit.

Orët e pasdites vijojnë në të njëjtat kushte atmosferike ku kthjellimet do jenë mbizotëruese.

Temperaturat e ajrit rriten ndjeshëm në të dy vlerat ditore duke u luhatur nga 6°C mëngjesi deri në 23°C mesdita.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button