AktualitetPolitike

Nga Ylli Dylgjeri/ Kryeministri e mban fjalën: Kemi akoma punë për të bërë, kemi akoma m*t për të bërë (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ditën e mërkurë ishte në një takim elektoral në qytetin e Lushnjes ku foli mbi sukseset e qeverisë së tij dhe planet për 4 vitet e ardhshme, dhe në entuziazëm e sipër i shpëton goja një moment. Për këtë gafë të kryeministrit ka reaguar dhe Ylli Dylgjeri përmes një postimi në facebook ku ai shprehet se: Rama është një djalë që premton të ndryshojë, është një djalë plot m*t.

Postimi i plotë:

Objektivi i mandatit të tretë:

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button