Aktualitet

Nisin problemet e para, thyhet gjatë natës dritatja e KZAZ-së në Laç

Ndërsa na ndajnë vetëm disa orë nga dita e votimit, kanë nisur edhe problemet e para. Një dritare është thyer gjatë natës në një KZAZ në qytetin e Laçit dhe dyshohet se persona të panjohur kanë hyrë brenda.

Ndërkohë ende nuk dihet nëse është marrë ndonjë material, por po pritet vendimi nga KQZ-ja për shpërndarjen e materialeve zgjedhore.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button