Aktualitet

Një fillim i ri/ Vangjel Tavo: Nesër do jetë një ditë e bukur dhe e mbarë për të ardhmen e fëmijëve tanë

Një ditë para zgjedhjeve kreu i listës i partisë Lëvizja Socialiste për Integrim Z. Vangjel Tavo, ka postuar një foto me vajzën e tij në faqen peraonale në facebook me një mesazh për të gjithë ndjekësit.

Postimi i plotë:

Nesër do jetë një ditë me diell ☀️ Një ditë e bukur dhe e mbarë për të ardhmen e fëmijëve tanë!

NJË FILLIM I RI.

Vangjel Tavo

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button