Aktualitet

Opozita e Bashkuar fiton pas 16 vitesh në njësinë Nr.2

Nga Vehap Kola

Në Njësinë 2 në Tiranë, koalicioni opozitar është përpara PS-së.

Hera e fundit që PD dhe LSI kishin më shumë vota se PS në këtë.njësi ishte viti 2005.

Në Golem të Kavajës, ku PD nuk ka fituar asnjëherë në 30 vite, ka fituar këtë herë.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button