Aktualitet

“Parti Enver, jemi gati kurdoherë”/Burri ngjitet mbi pemë: Do vdes për partinë

Një burrë me probleme të shëndetit mendor, ka alarmuar policinë dhe forcat zjarrfikëse në Elbasan, pasditen e sotme, kjo pasi ka hipur tek rrapi në qendër të qytetit. Teksa tund pemën dhe thotë që është vetëm me dy duar dhe do të hidhet. Më pas bërtet me të madhe ”Parti Enver, jemi gati kurdoherë. Po hidhem. Do hidhem, do vdes për partinë”.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button