Politike

Patronazhist Çuçi çudit/ Tavo: Eja po të pres, po të afron skadenca. Preferenca e tij… (Foto)

Kryesuesi i listës së kandidatëve për deputet së partisë Lëvizja Socialiste për Integrim, Vangjel Tavo ka ironizuar skandalin e patronazhistëve. Sipas kërkimit, Bledi Çuçi është patronazhist i Vangjel Tavos dhe preferenca e tij na qenka PS.

Eja o patronazhist, të pres, ku dhe kur të duash. Por shpejt se po të afron skadenca,- shkruan Tavo

Postimi i plotë:

Prandaj nuk vjen në debat ky se paska punë më të rëndësishme, atë të patronazhistit.

Eja o patronazhist, të pres, ku dhe kur të duash. Por shpejt se po të afron skadenca.

Vangjel Tavo

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button