Aktualitet

Përplasi disa makina gjatë rrugës, me vete doza kanabisi, ja kush është shoferi që hyri në sheshin ‘Skënderbej’ dhe rrezikoi qytetarët (Emri+Foto)

Drejtuesi i mjetit që në mes të ditës theu barrierat e vendosura rreth e rrotull dhe rrezikoi qytetarët dyshohet se ishte i droguar. Ai është identifikuar si shtetasi Arben Mema, 32 vjeç.

Raportohet se me vete i janë gjetur disa doza kanabisi. Po kështu mësohet se para se të hynte në sheshin “Skënderbej”, ai ka përplasur disa makina rrugës.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button