AktualitetBota

Po lante dritaret e shtëpisë, 27-vjeçarja bie nga lartësia dhe vdes në vend

Një grua ka ndërruar jetë në vend pasi ka rënë nga 70 metra lartësi, e cila humbi ekuilibrin teksa pastronte dritaret e shtëpisë së saj.

Viktima është 27 vjecarja fatkeqe Olga Nauletova. Ajo po lante jashtë dritares në shtëpinë e saj në katin e 21-të.

Dëshmitarët i thanë policisë se papritur ajo humbi ekuilibrin, madje në disa video shokuese shiheshin momentet tragjike kur ajo bie në trotuarin poshtë. Policia po kërkon të flasë me dëshmitarë teksa hetojnë rënien fatale.

Artikuj te ngjajshem

Shkruaj nje koment

Back to top button